Poilsio sodyba

Kaina: 0 €

ID: 583458

Peržiūrėjo: 257

Įkeltas: 2015-01-13 13:44

Žemėlapis
Objekto atvaizdavimas žemėlapyje

Aprašymas:

"Devintam danguj' - Jūsų linksmybių,pramogų,šurmulio arba tylos ir ramybės kampelis. Sodyba kuri vos ją išvydus suteiks nuostabias emocijas, o palikus norą sugrįžti.
Poilsio sodyba, įsikūrusi Sarginės kaime (apie 20 km nuo Prienų, 50 km nuo Kauno), erdvioje, 50 arų aptvertoje teritorijoje. Aplink sodybą įsikurę Skersabalio, Mikalinės miškai, Varnabūdės pedologinis draustinis, istoriją bylojantis Pažarsčio pilkapynas, Pašlavančio piliakalnis, gamtos paminklas Ingavangio akmuo. Mes pasiūlysime ir neeilinių pramogų.


*** Sodybos teritorijoje įrengta PIRTIS su metaline, greitai įkaistančia krosnimi. Pirtyje galėsite atsipalaiduoti, išsiperti beržo, ąžuolo, kadagio vantomis. Po pirties malonumų siūlome atsivėsinti tvenkinyje ar lauko baseine, o žiemą – tiesiog sniege. Jūsų patogumui įrengtas tualetas, dušas.

*** LAUKO BASEINAS - ne tik atgaiva karštą vasaros dieną ar atsivėsinimas po pirties, bet ir galimybė mėgautis gryno oro teikiamais malonumais vandens apsuptyje.

*** Sodyboje įrengta PAVĖSINĖ, šalia - lauko židinys. Tai vieta, kur galima pabendrauti, pailsėti, pasimėgauti ramybe, grynu oru, atitrūkti nuo kasdieninių rūpesčių, ar praleisti romantišką vasaros vakarą, stebint žvaigždėtą dangų ir vėjo virpinamą ugnį.

*** Lankytojams siūlome dar vieną malonų, tačiau tikslumo reikalaujantį laiko praleidimo būdą – ŠAUDYMĄ ORINIU ŠAUTUVU.
*** Sodybos teritorijoje yra tvenkinys.

Sodyboje vienu metu gali poilsiauti iki 15 žmonių grupė. Mūsu sodyba tiks visoms Jūsų šventėms.
Nepamirškite rezervuoti sodybą savo šventei iš anksto.
Laukiame Jūsų.
Facebook paslapis – Devintam danguj
Kaina sutartinė.

Pardavėjas:

Gintautas

Kauno apskritis Prienų r. sav.

Šilavoto k.

Visi vartotojo skelbimai

Bookmark and Share