Sertifikuoti itališki inkubatoriai Borotto

Kaina: 1 €

ID: 593453

Peržiūrėjo: 61

Įkeltas: 2018-11-09 09:54

Žemėlapis
Objekto atvaizdavimas žemėlapyje

Aprašymas:

Ko gero kokybiškiausi Lietuvoje buitiniai BOROTTO inkubatoriai paukščiams perinti. Tinka vištų, ančių, žąsų, putpelių, balandžių ir kitų naminių ar egzotinių paukščių kiaušiniams.

Parduodame itališkus 8, 12, 24 ir 49 kiaušinių inkubatorius - 24 mėn. garantija, pristatymas visoje Lietuvoje (išskyrus Neringą), išrašome sąskaitas, pridedame išsamią lietuvišką instrukciją.

Geriausias pasirinkimas ne tik perinantiems vištas, bet ir žąsis, kadangi inkubatoriuje telpa tiek pat žąsų kiaušinių, kiek ir vištų ar ančių!

Kokybė iš tiesų gera - per metus neturėjome nė vieno garantinio atvejo!

PRIVALUMAI:

- pagaminti Italijoje pagal ISO 9001 kokybės standartą
- universalus kiaušinių padėklas, leidžiantis į vieno kiaušinio vietą įdėti ne tik vištos, anties, bet ir žąsies kaušinį arba net 4 mažus kiaušinius (balandžių, putpelių).
- pilnai automatizuotis, su automatiniu kaiušinių vartymu
- langeliai kiaušinių stebėjimui bei greitas ir paprastas vandens papildymas iš išorės. Kadangi nebūtina atidaryti inkubatoriaus, jame neprarandamas nei oro drėgnumas, nei šiluma.
- skaitmeninis temperatūros reguliavimas net 0,1 C tikslumu. NTC jutikliu ir mikroprocesoriumi stabili temperatūra inkubatoriuje palaikoma nepriklausomai nuo išorės temperatūros, užtikrinant sveiką embriono vystymąsi.

Kai kurie modeliai turi ypatingus korpusus su antibakterine danga.

Borotto kompanija garantuoja, kad visa jų produkcija 100% gaminama Italijoje, įmonei išduotas TV SD ISO 9001 kokybės standarto sertifikatas.

Visus inkubatorių modelius rasite mūsų internetinėje parduotuvėje www.erumagro.eu

Užsakant internetu bent už 100 eurų, nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje (išskyrus Neringą). Apmokėjimas bankiniu pavedimu arba grynaisiais kurjeriui atsiėmimo metu.

Pardavėjas:

Erum

erumagro.eu

Klaipėdos apskritis Klaipėdos m. sav.

Baltijos Mainų g. 6

Bookmark and Share
Ankstesnis
Kitas
  • Sertifikuoti itališki inkubatoriai Borotto
  • Sertifikuoti itališki inkubatoriai Borotto
  • Sertifikuoti itališki inkubatoriai Borotto
  • Sertifikuoti itališki inkubatoriai Borotto
  • Sertifikuoti itališki inkubatoriai Borotto