Vyriški žiedai iš aukso ir sidabro

Kaina: 3 €

ID: 581834

Peržiūrėjo: 200

Įkeltas: 2014-10-10 09:38

Žemėlapis
Objekto atvaizdavimas žemėlapyje

Aprašymas:

Mūsų juvelyrinių dirbinių asortimentą sudaro įvairūs žiedai iš aukso ir sidabro. Turima įmonės technika leidžia įgyvendinti vienetinius išskirtinius užsakymus. Atliekame juvelyrinių papuošalų remonto paslaugas. Mūsų asortimente išskirtiniai juvelyriniai dirbiniai: auksiniai žiedai, auskarai, apyrankės, kaklo papuošalai, pakabukai, sagės. O jei savo seną žiedą norite padailinti briliantu, taip pat galite kreiptis į mus. Klientams pageidavus, visus pusbrangius akmenis galime pakeisti į brangakmenius. Taip pat galime parduoti ir vieną akmenį atskirai. Teikiame paslaugą keisti klientų senus aukso dirbinius į naujus.

Kodėl pasirinkti mus? Juvelyrikos įmonė “Vertė” jau daugiau nei dvidešimt metų vykdo veiklą ir yra užsirekomendavus gerą vardą tarp didmenininkų. Norėdami iš arčiau pažinti klientą, nusprendėme plėsti savo veiklą ir mažmeninėje prekyboje, kurioje siūlome aukščiausios kokybės gaminius už bene mažiausią kainą rinkoje.
http://www.vertejewelry.com/lt/ziedai.htm

KONTAKTAI:
„Vertė“
Tel.: 867478147; 867485025
El.p.: e-shop@verte.lt
http://www.vertejewelry.com/

juvelyrika internetu, sagės internetu, auksiniai auskarai internetu, pakabukai internetu, pakabukai ant kaklo, sidabrinių žiedų kainos, vestuviniai žiedai internetu, juvelyriniai dirbiniai internetu, auksiniai auskarai, auskarai internetu, žiedai internetu, auksiniai žiedai internetu, pigus vestuviniai žiedai, sidabriniai žiedai internetu, auksiniai pakabukai.

Pardavėjas:

Vertė

Kauno apskritis Kauno m. sav.

Centras

Bookmark and Share
Ankstesnis
Kitas
  • Vyriški žiedai iš aukso ir sidabro
  • Vyriški žiedai iš aukso ir sidabro
  • Vyriški žiedai iš aukso ir sidabro
  • Vyriški žiedai iš aukso ir sidabro
  • Vyriški žiedai iš aukso ir sidabro