Skelbimų įkėlimo taisyklės

 1. Skelbimų publikavimas yra nemokamas.
 2. Skelbimai privalo būti skelbiami savo kategoriją atitinkančių skelbimų srityje.
 3. Skelbiant skelbimą, privalu užpildyti visus pateiktus laukelius ir suteikti detalią informaciją apie siūlomą produktą ar paslaugą.
 4. Kontaktinė informacija (internetinis adresas, telefono numeris, e.paštas ir kt.) turi būti įrašyta atitinkamuose laukeliuose.
 5. Galima įkelti tik tas nuotraukas, kurios atitinka skelbimo turinį. Jei nuotrauka neatitinka skelbimo turinio – skelbimas bus ištrintas.
 6. Skelbimai paskelbti ne savo kategorijoje, nepilnai nurodžius duomenis, klaidinantys, žeminantys, nepagarbūs, žeidžia žmogaus ar žmonių grupės garbę ar orumą, neatitinkantys moralinių normų ar kitaip neatitinkantys tiek vidinių „Top Skelbimai“ portalo taisyklių, tiek Lietuvos Respublikos įstatymų, bus šalinami iš portalo be įspėjimo.
 7. Draudžiama kelti kelis to paties turinio skelbimus.
 8. Pažinčių kategorijoje draudžiama kelti skelbimus kito asmens vardu.
 9. Draudžiama talpinti bet kokį pornografinį turinį (tiek foto tiek tekstą).
 10. Portalo administracija ištrins visus skelbimus, kurie yra seksualinio turinio, lengvai uždirbamų pinigų internete (ar pinigų piramidės) turinio, taip pat melagingo turinio skelbimus. Portalo administracija turi teisę ištrinti skelbimus apie maisto papildus ir medicininės paskirties preparatus.
 11. Draudžiama kelti bet kokią informaciją susijusią su ginklais, sprogstamosiomis medžiagomis.
 12. Jeigu administracija skelbimą pašalins, finansiniai nuostoliai susiję su skelbimo patalpinimu ar palaikymu portale, nebus kompensuojami.
 13. Asmuo yra visiškai atsakingas už informaciją, kurią talpina portale, už informacijos turinį, teisingumą ir patikimumą.
 14. Portalo administracija turi teisę be paaiškinimo trinti ar pervadinti skelbimų kategorijas, keisti jų vietą portale.
 15. Kiekvienas lankytojas, talpindamas skelbimą portale, sutinka, kad įkeliami duomenys būtų saugojami portalo serveriuose.
 16. Portalo administracija turi teisę be atskiro skelbėjo sutikimo, perduoti IP adresą bei kitus kaupiamus duomenis policijai, jei skelbimas pažeidžią šias vidines taisykles, arba Lietuvos Respublikos įstatymus.
 17. Portalo administracija NEATSAKO už skelbimų portalo www.topskelbimai.lt lankytojų skelbimų turinį, bei su juo susijusiomis pasekmėmis.
Pigus skrydziai | Butų nuoma | Naudojimosi taisyklės | Reklama | Mokamos paslaugos | Kontaktai Copyraight © 2021 Atsakomybės apribojimas